ABAŻURY NA ZAMÓWIENIE

Koszty dostawy

WSZYSTKIE NASZE LAMPY SĄ WYSYŁANE ZA POŚREDNICTWEM FIRM KURIERSKICH

 

Kurier DPD koszty dostawy:

- 20 zł - PRZESYŁKA STANDARDOWA płatność przelewem na konto (przedpłata)

- 28 zł -  przesyłka standardowa ZA POBRANIEM (możliwa przy zamówieniach o wartości nie przekraczającej 1500 zł)

- 55 zł  - przy zamówieniu lampy stojącej lub lampy podłogowej  (cena różni się ze względu na niestandardowe gabaryty przesyłki)

- 69 zł - przesyłka ZA POBRANIEM, przy zamówieniu lampy stojącej lub lampy podłogowej (możliwa przy zamówieniach o wartości nie przekraczającej 1500 zł)

 

Kurier POCZTEX dostępny tylko dla przesyłek gabarytowych koszty dostawy:

- 55 zł  - przy zamówieniu dużych żyrandoli gabarytowych (cena różni się ze względu na niestandardowe gabaryty przesyłki)

- 55 zł  - przy zamówieniu lampy stojącej lub lampy podłogowej  (cena różni się ze względu na niestandardowe gabaryty przesyłki)

 

Przesyłka NA PALECIE dostępna dla przesyłek gabarytowych:

- 100 zł - przesyłka na palecie (przesyłki gabarytowe), płatność przelewem na konto (przedpłata)

 

Odbiór osobisty

- 0 zł - odbiór osobisty


 

W przypadku zakupu kilku produktów koszty przesyłki pobierane są tylko raz, z wyjątkiem przesyłek gabarytowych oraz przesyłek na palecie.

Przy zakupie kilku produktów z różnym czasem realizacji zamówienie jest wysyłane dopiero po skompletowaniu wszystkich produktów, jeśli zależy ci na wcześniejszej wysyłce produktów z krótszym terminem realizacji skontaktuj się z nami w celu ustalenia dodatkowych kosztów wysyłki.


ZAMÓWIENIE  O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI POWYŻEJ 1 TYŚ ZŁ  PRZESYŁKA GRATIS! (możliwa jedynie przy płatności przelewem na konto, promocja nie obejmuje lamp wysyłanych na palecie oraz lamp podłogowych i lamp stojących)

 

 

 1. Sprzedawca realizuje dostawę na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Jeśli są Państwo zainteresowani dostawą zagranicę prosimy o kontakt w celu ustalenia kosztów wysyłki.

 2. Sprzedawca jest zobowiązany dostarczyć towar będący przedmiotem umowy sprzedaży bez wad.

 3. Sprzedawca zamieszcza na stronie internetowej sklepu informację o liczbie dni roboczych potrzebnych do dostawy i realizacji zamówienia przy każdym produkcie.

 4. Termin dostawy i realizacji zamówienia wskazany na stronie internetowej sklepu liczony jest w dniach roboczych.

 5. Termin dostawy i realizacji zamówienia wskazany na stronie internetowej sklepu liczony jest w dniach roboczych od dnia zawarcia Umowy sprzedaży w wypadku wyboru przez Klienta opcji płatności „za pobraniem”.

 6. Zamówione towary są dostarczane do Klienta za pośrednictwem dostawcy na adres wskazany w formularzu zamówienia.

 7. W dniu wysłania towaru do Klienta (jeśli nie wybrano możliwości osobistego odbioru Towaru) przekazywana jest na adres poczty elektronicznej Klienta informacja potwierdzająca nadanie przesyłki przez sprzedawcę.

 8. Klient powinien zbadać doręczoną przesyłkę w czasie i w sposób przyjęty przy przesyłkach danego rodzaju, w obecności kuriera. W razie stwierdzenia ubytku lub uszkodzenia przesyłki Klient ma prawo żądać od kuriera spisania właściwego protokołu.

 9. Klient ma możliwość odbioru osobistego zamówionego towaru. Odbioru można dokonać w biurze sprzedawcy w dni robocze, w godzinach otwarcia wskazanych na stronie internetowej sklepu, po wcześniejszym ustaleniu ze sprzedawcą terminu odbioru pocztą elektroniczną lub telefonicznie.

 10. Sprzedawca, zgodnie z wolą klienta, dołącza do przesyłki będącej przedmiotem dostawy paragon albo fakturę VAT obejmującą dostarczane towary.

 11. W przypadku nieobecności Klienta pod wskazanym przez niego adresem, podanym przy składaniu zamówienia jako adres dostawy, kurier pozostawi awizo lub podejmie próbę kontaktu telefonicznego celem ustalenia terminu, w którym Klient będzie obecny. W przypadku zwrotnego odesłania zamówionego towaru do sklepu internetowego przez dostawcę, sprzedawca skontaktuje się z Klientem drogą elektroniczną lub telefonicznie, ustalając ponownie z klientem termin i koszt dostawy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl