3-ramienna czarna lampa z kloszami BOSTA 11109/3/E
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 37 cm |
| Szerokość | 70 cm |
| Źródło światła | 3 x E14 max 40W |
| Materiał | stal lakierowana na czarno, szklane klosze |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | czarny |
Opis
3-ramienna czarna lampa z kloszami. Oryginalny, prosty żyrandol świetnie wpisuje się w aktualne trendy w wystroju wnętrz. Lampa ze szklanymi kloszami na czarnym stelażu. Całość stanowi ciekawą alternatywę dla tradycyjnych żyrandoli.

