6-płomienny żyrandol świecznikowy PŁOMYK BIS 1386/W6/Le
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 55 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Źródło światła | 6 x E14 max 60W |
| Materiał | stal + ramię z odlewu ZNAL, przewód elektryczny umieszcony we wgłębieniu ramienia |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 6 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
6-płomienny żyrandol świecznikowy ze stylizowanym i bardzo zdobnym stelażem w kolorze patyny.
Kolor stelaża: PATYNA - jeśli jesteś zainteresowany zmianą koloru stelaża, skontaktuj się z nami.

