8-ramienny biały żyrandol klasyczny ASTOR 1S 1O2898 W8 BIA/1S/Le
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 70 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Źródło światła | 8 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor BIAŁY MAT |
| Abażur | 1S o wymiarach średnica 8/15 cm, wys. 11 cm z tkaniny certyfikowanej w kolorze 01 BIAŁYM |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 8 |
| Kolor | biały |
Opis
8-ramienny biały żyrandol klasyczny do pokoju dziennego. Model pasuje do stylu eleganckiego i prowansalskiego. Można go także zestawić z postarzanymi meblami i sztukaterią.
Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie zmiany koloru abażura. Poniżej wzornik tkanin na abażury.


