8-ramienny czarny żyrandol świecznikowy ASTOR 1O2898 W8 CZA/Le 8-płomienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 70 cm |
| Szerokość | 74 cm |
| Źródło światła | 8 x E14 max 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY MAT |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 8 |
| Kolor | czarny |
Opis
8-ramienny czarny żyrandol świecznikowy do salonu lub innych przestronnych pomieszczeń. Ze względu na design pasuje do wielu aranżacji wnętrz. Klasyczna czerń dodaje modelowi elegancji.

