ABAŻUR do żyrandola stożek 2S-E14 koronka 7/12 wys 15
Dane techniczne
| Materiał | tkanina w kolorze 28 BIAŁA KORONKA FLORESY, biała koronkowa tkanina naklejona na przeźroczystą pleksi |
| Wysokość | 15 cm |
| Szerokość | 7/12 cm |
| Typ żarówki | E14 maksymalna moc żarówki 40W |
| Sposób montażu | uchwyt na małą żarówkę E14 |
| KOLOR | Biały |
| KSZTAŁT ABAŻURA | stożek |
| SZEROKOŚĆ / ŚREDNICA | do 15 cm |
| MOCOWANIE | na żarówkę |
| TYP ŻARÓWKI | E14 |
| RODZAJ MATERIAŁU | KORONKA |
| WZÓR | WZÓR |
Opis
Abażur do żyrandola w kształcie stożka lub do lampki stojącej. Abażur wysokiej jakości, bardzo starannie wykonany.
Abażurek jest wykonany z tkaniny certyfikowanej podklejonej fabrycznie cieniutką pleksi dla sztywności, wykończony lamówką, dodatkowo jest zszywany co gwarantuje jego trwałość.
Mocowanie na żarówkę, to często stosowany sposób montażu w przypadku żyrandoli , czy małych lampek nocnych. Abażur wyposażony jest w druciki, które zakłada się bezpośrednio na bańkę żarówki. Poniżej rysunek poglądowy mocowania.
Jeśli obawiasz się problemów z czyszczeniem abażura koniecznie przeczytaj nasze porady - CZYTAJ TUTAJ

