ABAŻUREK do lampki AB-E14 wrzosowy 9/15 wys 14 na żarówkę
Cena regularna:
30,00 zł
towar niedostępny

Dane techniczne
| Materiał | tkanina w kolorze 33 WRZOS, wykończona lamówką |
| Wysokość | 14 cm |
| Szerokość | 9/15 cm |
| Typ żarówki | E14 |
| Sposób montażu | uchwyt na małą żarówkę E14 |
| KOLOR | Różowy |
| KSZTAŁT ABAŻURA | stożek |
| SZEROKOŚĆ / ŚREDNICA | do 15 cm |
| MOCOWANIE | na żarówkę |
| TYP ŻARÓWKI | E14 |
| RODZAJ MATERIAŁU | GŁADKI |
| WZÓR | KOLOR JEDNOLITY |
Opis
Abażurek do lampki w kształcie stożka do lampy nocnej, żyrandola lub kinkietu. Abażur wysokiej jakości, bardzo starannie wykonany.
Abażurek jest wykonany z tkaniny certyfikowanej podklejonej fabrycznie cieniutką pleksi dla sztywności, wykończony lamówką, dodatkowo jest zszywany co gwarantuje jego trwałość.
Mocowanie na żarówkę, to często stosowany sposób montażu w przypadku żyrandoli , czy małych lampek nocnych. Abażur wyposażony jest w druciki, które zakłada się bezpośrednio na bańkę żarówki. Poniżej rysunek poglądowy mocowania.

