ANIKA czarny 1771A1/1/AX lampa podłogowa
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 143 cm |
| Szerokość | 45 cm gł. 55 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max. 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor 02 CZARNY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Nowoczesna lampa podłogowa, idealnie pasująca do wielu wnętrz.

