Abażur do lampki nocnej, żyrandola, stożek 7J-E27 czarny 14/20 wys 17
Cena regularna:
49,00 zł
towar niedostępny

Dane techniczne
| MATERIAŁ | tkanina w kolorze CZARNYM z lekkim połyskiem oraz fakturą, wykończona lamówką w kolorze czarnym |
| WYSOKOŚĆ | 17 cm |
| SZEROKOŚĆ | dół 20 cm, góra 14 cm |
| TYP ŻARÓWKI | E27, maksymalna moc żarówki 40W, preferowana żarówka LED |
| SPOSÓB MONTAŻU | pod oprawkę żarówki z dużym gwintem E27, kółko montażowe 2 cm od dolnej krawędzi |
| . | . |
| KOLOR | Czarny |
| KSZTAŁT ABAŻURA | stożek |
| SZEROKOŚĆ / ŚREDNICA | 16-20 cm |
| MOCOWANIE | na oprawkę |
| TYP ŻARÓWKI | E27 |
| RODZAJ MATERIAŁU | GŁADKI |
| WZÓR | KOLOR JEDNOLITY |
Opis
Abażur do lampki lub żyrandola, czarny stożek. Zgrabny abażurek w lekko błyszczącym czarnym kolorze. Bardzo elegancki produkt, wysokiej jakości.
