Abażur do lampy prostopadłościan 3K-E27 juta 16/16 wys 25
Dane techniczne
| MATERIAŁ | tkanina w kolorze 23 JUTA z lamówką w kolorze tkaniny |
| WYSOKOŚĆ | 25 cm |
| SZEROKOŚĆ | 16/16 cm |
| TYP ŻARÓWKI | E27 |
| SPOSÓB MONTAŻU | pod oprawkę żarówki z dużym gwintem E27 |
| . | . |
| KOLOR | Beż |
| KSZTAŁT ABAŻURA | sześcian/prostopadłościan |
| SZEROKOŚĆ / ŚREDNICA | 16-20 cm |
| MOCOWANIE | na oprawkę |
| TYP ŻARÓWKI | E27 |
| RODZAJ MATERIAŁU | JUTA |
| WZÓR | KOLOR JEDNOLITY |
Opis
Abażur w kształcie prostopadłościanu, przeznaczony do lampek stojących lub do lamp typu zwis.

Abażur jest wykonany z tkaniny certyfikowanej w kolorze jak na zdjęciu. Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie zmiany koloru abażura. Poniżej wzornik tkanin na abażury.


