Abażur do żyrandola kinkietu len ze złotą nitką AB E14 9/15 wys GOLDEN LINEN na żarówkę
Dane techniczne
| MATERIAŁ | tkanina GOLDEN LINEN beżowy len z delikatną złotą nitką od spodu cieniutka pleksi w kolorze ZŁOTA |
| WYSOKOŚĆ | 14 cm |
| SZEROKOŚĆ | 9/15 cm |
| TYP ŻARÓWKI | E14, maksymalna moc żarówki 40W (wyłącznie żarówka LED) |
| SPOSÓB MONTAŻU | na bańkę żarówki z dużym gwintem E14 |
| KOLOR | Beż |
| KSZTAŁT ABAŻURA | stożek |
| SZEROKOŚĆ / ŚREDNICA | do 15 cm |
| MOCOWANIE | na żarówkę |
| TYP ŻARÓWKI | E14 |
| RODZAJ MATERIAŁU | LEN |
| WZÓR | KOLOR JEDNOLITY |
Opis
Abażur do żyrandola, kinkietu lub małej lampki nocnej. Piękna lniana tkanina ze złotą nitką od spodu złota folia. Abażur daje nastrojowe światło rozchodzące się się w górę i w dół dlatego raczej nie jest przeznaczony do oświetlenia głównego. Światło abażura tworzy przyjemny nastrój, dając uczucie wyciszenia i relaksu. Idealny do opraw oświetleniowych w kolorze złotym, białym lub patynowym. Przepiękna lniano-złota tkanina sprawdzi się we wnętrzach w stylu klasycznym, angielskim, boho lub skandynawskim
UWAGA! oferta dotyczy wyłącznie abażura, lampa nie jest w zestawie.

