Abażur w kolorze ecru do lampy stołowej 6S ecru z ozdobną lamówką 40cm
Dane techniczne
| MATERIAŁ | tkanina w kolorze 30 ECRU Z DEKORACYJNĄ LAMÓWKĄ |
| WYSOKOŚĆ | 24 cm |
| SZEROKOŚĆ | 20/40 cm |
| TYP ŻARÓWKI | E27, maksymalna moc żarówki 40W |
| SPOSÓB MONTAŻU | pod oprawkę żarówki z dużym gwintem E27 |
| . | . |
| KOLOR | Ecru |
| KSZTAŁT ABAŻURA | stożek |
| SZEROKOŚĆ / ŚREDNICA | 36-40 cm |
| MOCOWANIE | na oprawkę |
| TYP ŻARÓWKI | E27 |
| RODZAJ MATERIAŁU | GŁADKI |
| WZÓR | KOLOR JEDNOLITY |
Opis
Abażur do lampy stojącej w kształcie stożka z mocowaniem na oprawkę, bardzo starannie wykonany.
Abażur wykonany z tkaniny certyfikowanej podklejonej fabrycznie cieniutką pleksi dla sztywności, wykończony lamówką. Abażur dodatkowo jest zszywany co gwarantuje jego trwałość.

