Beżowy abażur do lampy stołowej 4S-E27 beż 15/30 wys 16
Dane techniczne
| MATERIAŁ | tkanina w kolorze 03 BEŻ wykończona lamówką |
| WYSOKOŚĆ | 16 cm |
| SZEROKOŚĆ | 15/30 cm |
| TYP ŻARÓWKI | E27, maksymalna moc żarówki 60W, możliwość zastosowania adaptera do E14 |
| SPOSÓB MONTAŻU | pod oprawkę żarówki z dużym gwintem E27 |
| . | . |
| KOLOR | Beż |
| KSZTAŁT ABAŻURA | stożek |
| SZEROKOŚĆ / ŚREDNICA | 26-30 cm |
| MOCOWANIE | na oprawkę |
| TYP ŻARÓWKI | E27 |
| RODZAJ MATERIAŁU | GŁADKI |
| WZÓR | KOLOR JEDNOLITY |
Opis
Beżowy abażur do lampy stołowej, w kształcie stożka. Pasuje do lampy stołowej z mocowaniem na oprawkę żarówki E27, bardzo starannie wykonany.
Abażur wykonany z tkaniny certyfikowanej podklejonej fabrycznie cieniutką pleksi dla sztywności, wykończony lamówką. Abażur dodatkowo jest zszywany co gwarantuje jego trwałość.
Jeśli obawiasz się problemów z czyszczeniem abażura koniecznie przeczytaj nasze porady - CZYTAJ TUTAJ


