Biały kinkiet prowansalski płomyk NELA O3030 K1 BIA/Le
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 20 cm |
| Szerokość | 8 cm, odległośc od ściany 17 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 max 40W |
| Materiał | stal, ramię z odlewu- ZNAL, kolor BIAŁY, przewód elektryczny umieszczono w zagłębieniu ramieniaY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | Klasa szczelności IP20 |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | biały |
Opis
Biały kinkiet prowansalski płomyk. Pełen uroku, zgrabny kinkiet do sypialni lub pokoiku dziecka. Lampa wyróżnia się dekoracyjnym kształtem- element przy ścianie wykonano z bogato zdobionego odlewu, z żarówką naśladującą płomień świecy kinkiet wygląda zachwycająco. Kinkiet NELA to dodatek dedykowany klasycznym wnętrzom- doskonale prezentuje się w połączeniu ze sztukaterią czy pastelowymi tapetami. Najwyższa jakość, polska produkcja.

