Brązowy duży nowoczesny zwis do salonu LOFT FARDO 14509/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 170 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 MAX 15W LED |
| Materiał | metal w kolorze BRĄZOWYM |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie brązowego |
Opis
Brązowy duży nowoczesny zwis do salonu. Lampa nie tylko oświetli Twoje wnętrze ale nawet niezapalona będzie doskonałym elementem dekoracyjnym. Brązowy kolor komponuje się z ciepłymi, naturalnymi barwami oraz jasnymi kolorami. Lampa ma regulowaną długość, dzięki czemu zawiesisz ją w swoim wnętrzu na odpowiedniej wysokości.

