Chromowany kinkiet do łazienki AINSE HK/A1INSLEY1 BATH/EL
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 19,1 cm |
| Szerokość | 16 cm, odległość 20,6 cm |
| Źródło światła | 1 x 3,5W LED G9 (żarówka w komplecie) |
| Materiał | metal w kolorze POLEROWANY CHROM, szkło |
| Uwagi | Klasa szczelności IP44 |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Chromowany kinkiet do łazienki. Piękny kinkiet ze szklanym kloszem zwraca uwagę harmonijnym, klasycznym kształtem. Ta bardzo efektowna lampa będzie prawdziwą ozdobą łazienki urządzonej w tradycyjnym stylu. Lampy AINSE specjalnie dla Państwa sprowadzamy z Wielkiej Brytanii, wyróżnia je najwyższa, wręcz luksusowa jakość.

