Chromowany kinkiet do łazienki PEJN FE/P1AYNE2 BATH/EL
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 48,9 cm |
| Szerokość | 11,4 cm, odległość od ściany 12,4 cm |
| Źródło światła | 2 x 3,5W LED G9, żarówka w komplecie |
| Materiał | metal w kolorze POLEROWANY CHROM, szkło |
| Uwagi | Klasa szczelności IP44 |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Chromowany kinkiet do łazienki, zwraca uwagę ciekawym kształtem i bardzo starannym wykonaniem. Lampa znakomicie nadaje się do umieszczenia nad lustrem lub obok niego. Lampy PEJN sprowadzamy dla Państwa aż z Wielkiej Brytanii, charakteryzują się przemyślanym wzornictwem i najwyższą jakością, zostały dopracowane w najmniejszych szczegółach.

