Chromowany kinkiet do łazienki PERO FE/P1ERRY1 BATH/EL
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 22,2 cm |
| Szerokość | 11,7 cm, odległość od ściany 17,8 cm |
| Źródło światła | 1 x 3,5W LED G9 (żarówka w komplecie) |
| Materiał | metal w kolorze POLEROWANY CHROM |
| . | Klasa szczelności IP44 |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Chromowany kinkiet do łazienki z efektownym kloszem z białego szkła. Elegancka lampa w klasycznym stylu wyróżnia się najwyższą jakością wykonania i harmonijna stylistyką. Kinkiet znakomicie prezentuje się koło lustra, wysoka klasa szczelności znakomicie sprawdzi się w łazience ale nic nie stoi na przeszkodzie by ten piękny kinkiet umieścić w sypialni czy przedpokoju- będzie prezentował się znakomicie. Lampa sprowadzana z Wielkiej Brytanii.

