Chromowy kinkiet do salonu BERGANO 11581- BG K/01/J
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 25 cm |
| Szerokość | 20 cm, odległość od ściany 29 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | metal CHROMOWANY |
| Abażur | średnica 9/20 cm, wysokość 13 cm wykonany z tkaniny certyfikowanej w kolorze 01 BIAŁYM lub dowolnym z palety |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Chromowy kinkiet do salonu, wyjątkowo elegancki i efektowny. Piękna lampa na ścianę, która wspaniale wygląda w komplecie z żyrandolem z tej samej serii. Lampy BERGANO dodadzą wnętrzu wrażenia luksusu.
Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie zmiany koloru abażura. Poniżej wzornik tkanin na abażury.


