Chromowy kinkiet łazienkowy PKASO LED 18131/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 5,8 cm, |
| Szerokość | 60 cm, odległość od ściany 13,4 cm |
| Źródło światła | 12W led |
| Materiał | stal chromowana, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Chromowy kinkiet łazienkowy. Minimalistyczny chromowy, podświetlany kinkiet łazienkowy, będzie idealnym dodatkiem do każdej stylowej nowoczesnej łazienki. Mimo swojej prostej formy prezentuje się niezwykle oryginalnie.
klasa szczelności: IP44
temperatura barwy światła: 4000K
strumień świetlny: 900lm
kąt świecenia: 120 st

