Czarna lampa podłogowa z dużym abażurem MUSS 19736/N 3-płomieniowa
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 162 cm, wysokość abażura 50 cm |
| Szerokość | abażur średnica podstawy 61 cm, góra 33 cm |
| Źródło światła | 3 x E27 max 60W |
| Materiał | abażur, stal lakierowana, HDF, czarny |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | czarny |
Opis
Nowoczesna lampa podłogowa o prostym kształcie idealnie pasuje do wnętrz urządzonych w stylu skandynawskim lub industrialnym. Minimalistyczna a jednocześnie oryginalna konstrukcja z abażurem z czarnej tkaniny będzie pięknie prezentować się w zestawieniu z prostym, nowoczesnym umeblowaniem i dizajnerskimi dodatkami. Stylowa lampa stojąca do salonu- po zmroku wypełni wnętrze nastrojowym światłem bez potrzeby włączania oświetlenia sufitowego. Uwaga- lampa ma wyjątkowy, bardzo duży abażur- średnica 33/61 cm, wysokość 50 cm.

