Czarna lampa wisząca tuby TURB 8 BLACK 11072P1/AX
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max. 105 cm |
| Szerokość | 100 cm; głębokość 100 cm |
| Źródło światła | 8 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Kolor | czarny |
Opis
Czarna lampa wisząca tuby to nasza propozycja oświetlenia wnętrz utrzymanych w minimalistycznym czy loftowym stylu. Najciekawszą cechą zwisu jest jego prostota, którą zawdzięcza głównym elementom - tubom wykonanym z metalu, które obustronnie zakończone są oprawami żarówek. Elegancji lampie dodaje ponadczasowa czerń. Seria TURB dostępna jest na naszej stornie w różnych wariantach kolorystycznych i rozmiarach.

