Czarna lampka biurkowa z ładowarką indukcyjną STALE LED 18404/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 41,5 cm |
| Szerokość | szerokość podstawy 18 cm, szerokość lampki 25 cm |
| Źródło światła | 10W tylko led |
| Materiał | aluminium lakierowane, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Czarna lampka biurkowa z ładowarką indukcyjną. Wielofunkcyjna lampka w kolorze czarnym idealnie sprawdzi się jako dodatkowe źródło światła na biurko w pokoju dziecięcym, młodzieżowym jak i w biurze. Posiada indukcyjne ładowanie smartphona, możliwość wyboru temperatury barwowej światła, włącznik dotykowy z funkcją ściemniania, port USB umożliwiający ładowanie telefonu. Model lampki uniwersalny.
klasa szczelności: IP20
temperatura barwy światła: 3000K-6000K
strumień świetlny: 3900 lm
kąt świecenia: 100 st

