Czarno-złoty pojedynczy kinkiet DALOS 16090/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 8 cm |
| Szerokość | 11 cm |
| Źródło światła | 1 x GX 53 max 10W LED |
| Materiał | metal malowany na kolor czarno-złoty |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Czarno-złoty pojedynczy kinkiet do sypialni. Nowoczesna malutka lampa ścienna o prostym kształcie pasuje do bardzo wielu aranżacji wnętrz. Uniwersalny kinkiet, który z pewnością spełni Państwa oczekiwania.

