Czarny abażur ze złotym środkiem do lampy stojącej 14W E27 czarny 40/25
Dane techniczne
| MATERIAŁ | tkanina w kolorze 63 CZARNY ze złotym, błyszczącym wnętrzem, wykończona lamówką |
| WYSOKOŚĆ | 25 cm |
| SZEROKOŚĆ | 40 cm |
| TYP ŻARÓWKI | E27, maksymalna moc żarówki 60W |
| SPOSÓB MONTAŻU | pod oprawkę żarówki z dużym gwintem E27 |
| . | kółko montażowe znajduje się na wysokości 3 cm od krawędzi |
| KOLOR | Czarny |
| KSZTAŁT ABAŻURA | walec |
| SZEROKOŚĆ / ŚREDNICA | 36-40 cm |
| MOCOWANIE | na oprawkę |
| TYP ŻARÓWKI | E27 |
| RODZAJ MATERIAŁU | GŁADKI |
| WZÓR | KOLOR JEDNOLITY |
Opis
Czarny abażur ze złotym środkiem do lampy stojącej przeznaczony do lamp podłogowych. Abażur montowany pod oprawkę żarówki E27. Abażur można również zamontować do lampy wiszącej.
Abażur jest wykonany z tkaniny certyfikowanej w kolorze jak na zdjęciu, ze złotym, błyszczącym środkiem.
MOCOWANIE: abażur nakładany jest na oprawkę E27, a następnie dokręcany pierścieniem, który zapewnia jego stabilność

