Czarny kinkiet do pokoju ASTOR 1S 1O2890 K1 CZA/1S/Le
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 24 cm |
| Szerokość | 15 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY MAT |
| Abażur | 1S o wymiarach średnica 8/15 cm, wys. 11 cm z tkaniny certyfikowanej w kolorze 01 BIAŁYM |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Pojedynczy czarny kinkiet do pokoju. Biały abażur stanowi kontrast dla metalowego stelaża i tym samym podkreśla elegancki wygląd lampy.
Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie zmiany koloru abażura. Poniżej wzornik tkanin na abażury.


