Czarny kinkiet z abażurkiem MAJKA BLACK 11884/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 24 cm |
| Szerokość | 20 cm, odległość od ściany 22 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY, abażur z tkaniny |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Czarny kinkiet z abażurkiem. Ponadczasowa lampa na ścianę o prostym kształcie, pasuje do wielu aranżacji. Tego typu kinkiety są chętnie umieszczane nad łóżkiem w sypialni lub w przedpokojach, czy korytarzach. Kinkiet z abażurem do sypialni będzie świetnym dodatkowym źródłem światła.

