Czarny kinkiet z dodatkowym źródłem światła FARE 17982/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 44 cm |
| Szerokość | 18 cm, odległość od ściany 12 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 40W, 1 x G9 max 10W led |
| Materiał | tkanina,lity mosiądz, peszel |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | czarny |
Opis
Czarny kinkiet z dodatkowym źródłem światła. Unikatowy elegancki czarno-złoty kinkiet o oryginalnym dizajnie świetnie wpasuje się w stylowe wnętrze nowoczesnej sypialni jak i salonu. Niewątpliwym atutem kinkietu jest dodatkowe źródło światła w formie lampki LED idealnie nadające się do wieczornego czytania czy jako oświetlenie nocne.

