Czarny kinkiet ze szklanym kloszem ZAK WALL UP BLACK 11038C1_2/AX
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 31 cm |
| Szerokość | 14 cm; głębokość 24 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY, szklany klosz |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Czarny kinkiet ze szklanym kloszem wykonanym z matowego szkła, w kolorze bieli, co sprawia, że nasz produkt pięknie rozprasza światło. Pozostałe elementy wykonane są z metalu, pokrytego lakierem w kolorze głębokiej części. Uniwersalność lampy ściennej sprawia, że sprawdzi się w każdym pomieszczeniu.

