Czarny plafon do łazienki CAJO 18055/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 12,8 cm, |
| Szerokość | 10 cm |
| Źródło światła | 1xG9 max 40 W tylko led |
| Materiał | stal lakierowana, szkło |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Czarny plafon do łazienki. Ten niewielkich rozmiarów plafon do łazienki będzie pasował do klasycznych jak i nowoczesnych aranżacji łazienki. Może być zawieszony pojedynczo lub w zestawie. Cechuje go minimalizm i prostota. Wykonany bardzo precyzyjnie.
klasa szczelności: IP44

