Czarny prostokątny plafon łazienkowy BRAWA 18365/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 13,5 cm, |
| Szerokość | 9 cm |
| Źródło światła | 1xGU10 max 15 W |
| Materiał | aluminium lakierowane, szkło |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Czarny prostokątny plafon łazienkowy. Unikatowy plafon o nowoczesnym wyglądzie będzie świetnym dodatkiem oświetleniowym do praktycznie każdej stylowej łazienki. Można zamontować go pojedynczo lub w zestawie.
klasa szczelności: IP54

