Czarny żyrandol świecznikowy ROSSI 1397F1/AX 5-ramienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 108 cm (na 1 oczku łańcucha ok 59 cm) |
| Szerokość | 50 cm |
| Źródło światła | 5 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | czarny |
Opis
Stylowy czarny żyrandol świecznikowy na starannie wykonanym metalowym stelażu. Niepowtarzalny styl tej 5-raminnej lampy wiszącej czyni ją wyjątkową. Prosty dizajn stworzony przez polskiego producenta jest nawiązaniem do dawnych lamp pałacowych.

