DALIA 1374-3/BIA biały żyrandol świecznikowy do sypialni 3-płomienna
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 75 cm; (możliwość samodzielnego skrócenia łańcucha, długość na 1 oczku łańcucha 60 cm) |
| Szerokość | 39 cm |
| Źródło światła | 3 x E14 max. 40W |
| Materiał | metal malowany elektrostatycznie na kolor CZARNY MAT |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | Możliwość podłączenia do podwójnego włącznika z zapalaniem dwudzielnym |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | biały |
Opis
Stylowy biały żyrandol świecznikowy do sypialni lub niewielkiego pokoju nawiązuje swoim wyglądem do kwiatu dzięki finezyjnie wygiętemu stelażowi. Biały świecznikowy żyrandol DALIA idealnie sprawdzi się w klasycznych oraz prowansalskich aranżacjach, którym doda szyku i klasy. Stelaż lampy wykonany jest z metalowych rureczek, które dają wrażenie lekkości. Do żyrandola polecamy żarówki płomyk, które są dostępne w naszym sklepie (zakładka akcesoria). Produkt polski.

