DOMNIO 11542- DM2 MA/J lampa wisząca podwójna
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 60 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Źródło światła | 2 x E27 max 60W |
| Materiał | stelaż w kolorze VENGE oraz naturalnym, szklany klosz |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | odcienie brązowego |
Opis
Lampa sufitowa ze szklanymi kloszami.

