Długa wisząca lampa łazienkowa ISCE EGG 18124/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 99 cm, wysokość klosza 15,5 cm |
| Szerokość | 13 cm |
| Źródło światła | 1 x G9 max 25W |
| Materiał | stal lakierowana, szkło |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Długa wisząca lampa łazienkowa. Oryginalna wisząca lampa łazienkowa o ciekawym dizajnie. Wykonana ze stali lakierowanej na kolor czarny i szklanego mlecznego klosza. Zaprojektowana w nowoczesnym stylu , będzie pięknym dodatkiem oświetleniowym w każdej łazience.
klasa szczelności: IP44

