Duży abażur do lampy walec 6W-E27 biały len 50/30
Dane techniczne
| MATERIAŁ | tkanina w kolorze 10 BIAŁY LEN przezroczysty - zapalona żarówka będzie widoczna w centrum abażura |
| WYSOKOŚĆ | 30 cm |
| SZEROKOŚĆ | 50 cm |
| TYP ŻARÓWKI | E27, maksymalna moc żarówki 40W |
| SPOSÓB MONTAŻU | pod oprawkę żarówki z dużym gwintem E27, kółko montażowe 3 cm od krawędzi |
| . | . |
| KOLOR | Biały |
| KSZTAŁT ABAŻURA | walec |
| SZEROKOŚĆ / ŚREDNICA | 46-50 cm |
| MOCOWANIE | na oprawkę |
| TYP ŻARÓWKI | E27 |
| RODZAJ MATERIAŁU | LEN |
| WZÓR | KOLOR JEDNOLITY |
Opis
Duży abażur do lampy walec przeznaczony do lamp podłogowych. Abażur montowany pod oprawkę żarówki E27.
Jeśli są Państwo zainteresowani abażurem do lampy wiszącej prosimy o kontakt.
Abażur jest wykonany z tkaniny certyfikowanej w kolorze białego lnu (przezroczysty). Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie zmiany koloru abażura. Poniżej wzornik tkanin na abażury.


