Ekskluzywna lampa nowoczesna do salonu ERIK MOD1221-PL-05-G/MA 5-płomienna
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 45-149 cm |
| Szerokość | 120 cm |
| Źródło światła | 5 x E14 max 40W |
| Materiał | metal w kolorze MOSIĄDZ, kuliste klosze z matowego szkła |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Ekskluzywna lampa nowoczesna do salonu to odpowiedź na panujące w wystroju wnętrz trendy. Złota lampa wisząca o prostych a jednocześnie przemyślanych kształtach znakomicie pasuje do modnych luksusowych aranżacji. Lampa najwyższej jakości, renomowanego niemieckiego producenta z pewnością spełni Państwa oczekiwania.
Lampa wymaga samodzielnego złożenia według załączonej instrukcji.

