Elegancka biała lampa sufitowa DOMINO O3025 W5 BIA/2S/01/Le 5-ramienna
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 45 cm |
| Szerokość | 54 cm |
| Źródło światła | 5 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor BIAŁY |
| Abażur | 2S średnica 7/12 cm, wysokość 15 cm wykonany z tkaniny certyfikowanej w kolorze 01 BIAŁYM lub dowolnym z palety poniżej |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek, mocowanie- hak, klasa szczelności IP20 |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | biały |
Opis
Elegancka biała lampa sufitowa, nawiązująca do modnej stylistyki prowansalskiej. Krótki biały żyrandol doda wnętrzu blasku i lekkości, w pastelowych aranżacjach będzie prezentował się wspaniale. Wysokie abażury idealnie komponują się z całością. Lampa produkcji polskiej, wspaniale wykonana, zachwyca niebanalnym wzornictwem.
Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie zmiany koloru abażura. Poniżej wzornik tkanin na abażury.


