Elegancka lampa podłogowa VELEOS 1O1969 CH CZA/Le
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 175 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Źródło światła | 3 x E27 max. 60W |
| Materiał | stalowa konstrukcja CHROMOWANA |
| Abażur | tkanina w kolorze CZARNYM |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Elegancka lampa podłogowa chromowa z serii VELEOS. Stanowi piękny dodatek do gustownie urządzonych wnętrz. Model zachwyca wysublimowanym kształtem stelaża i dekoracyjnymi kryształkami.

