Elegancka lampa podłogowa z abażurami VELEOS 1O1969 AB KW/Le
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 175 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Źródło światła | 3 x E27 max. 60W |
| Materiał | stalowa konstrukcja ANTYCZNA BIEL,ECRU PATYNOWANE ZŁOTEM |
| Abażur | tkanina w kolorze ECRU W RÓŻE |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie beżu/ecru |
Opis
Elegancka lampa podłogowa z abażurami z serii VELEOS. Stanowi piękny dodatek do gustownie urządzonych wnętrz. Model zachwyca wysublimowanym kształtem i kolorem stelaża, dekoracyjnymi kryształkami oraz pięknymi stylowymi abażurkami w kolorze ecru w róże.

