Elegancka lampa podłogowa z czarnym abażurem TREVIZE 15039/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 145 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 15W LED |
| Materiał | elementy drewniane, abażur w kolorze czarnym z tkaniny |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie brązowego |
Opis
Elegancka lampa podłogowa z czarnym abażurem. Tradycyjna lampa podłogowa na trzech stabilnych drewnianych nóżkach z czarnym abażurem, wykonanym z wysokiej jakości tkaniny to znakomite rozwiązanie do salonu. Lampy stojące to znakomite źródło dodatkowego światła a jednocześnie dekoracyjny element wystroju, który świetnie podkreśla styl wnętrza.

