Elegancka lampa z abażurem i kryształami MINI HK/M1IME/3P/EL 3-punktowa
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | minimalna wysokość zwisu 95,3 cm, maksymalna: 291 cm, korpus lampy: 81,3 cm |
| Szerokość | 48,3 cm |
| Źródło światła | 3 x E14 max 60W |
| Materiał | metal w kolorze SZCZOTKOWANY NIKIEL, abażur, kryształy |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Elegancka lampa z abażurem i kryształami zachwyca klasycznym pięknem i najwyższą jakością. Wspaniały żyrandol dla najbardziej wymagających klientów, starannie wykonany stelaż z efektownymi detalami, subtelny półprzezroczysty abażur i migoczące kryształy tworzą wysmakowaną i bardzo luksusową całość. Lampa MINI będzie znakomitym dodatkiem do ekskluzywnie wykończonych wnętrz.

