Elegancki kinkiet do łazienki CHEDLE B1ATH CD1/EL
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 28,5 cm |
| Szerokość | 17 cm, odległość od ściany 21 cm |
| Źródło światła | 1 x 3,5W LED G9 (żarówka w komplecie) |
| Materiał | metal w kolorze POLEROWANY CHROM, szklany klosz |
| Uwagi | Klasa szczelności IP44 |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Elegancki kinkiet do łazienki- idealne połączenie klasycznego wzornictwa i luksusowej jakości wykonania. Piękny kinkiet do kompletu z lampą sufitową z tej samej serii- idealnie pasuje do umieszczenia obok lustra. Wysoka klasa szczelności pozwala na bezproblemowe używanie kinkietu w łazience, tę wyjątkowej urody lampę można jednak z powodzeniem wykorzystać także w innych pomieszczeniach.

