Elegancki srebrny kinkiet TEATR QZ/T1HEATER ROW1IS/EL
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 25,4 cm |
| Szerokość | 25,4 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | metal w kolorze SREBRNYM |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Elegancki srebrny kinkiet najwyższej jakości. Ekskluzywna lampa ścienna do nowoczesnych wnętrz, zachwyca blaskiem i niecodziennym wzornictwem. Seria lamp TEATR została zainspirowana klimatem i elegancją dawnego Nowego Jorku, z pewnością trafi w gust wymagających klientów poszukujących odpowiedniego oświetlenia do wysmakowanych wnętrz.

