Elegancki żyrandol nowoczesny RUBEN FE/R1UBIN6/EL 6-punktowy
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | minimalna wysokość: 65 cm, maksymalna wysokość: 202,2 cm, wysokość korpusu lampy: 54,9 cm |
| Szerokość | 67,3 cm |
| Źródło światła | 6x 3,5W G9 LED, żarówki w komplecie |
| Materiał | metal w kolorze NIKIEL POLEROWANY, szklane klosze |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 6 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Elegancki żyrandol nowoczesny do dużego salonu. Bardzo ciekawe wzornictwo inspirowane dawnymi żyrandolami na obręczy, we współczesnej wersji, połączone z najwyższą jakością dostępną obecnie na rynku. Wyjątkowej urody lampa wisząca dla najbardziej wymagających klientów- zachwyca błyszczącym wykończeniem i przepięknymi kloszami z fasetowanego szkła, które efektownie rozpraszają światło. Prezentowany żyrandol to idealne dopełnienie ekskluzywnie urządzonych wnętrz.

