Elegancki żyrandol w kolorze starego złota patynowany HIACYNT CLASSIC 5/22
Cena regularna:
349,00 zł
towar niedostępny

Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 75 cm ( możliwość samodzielnego skrócenia łańcucha, długość na 1 oczku 60 cm ) |
| Szerokość | 56 cm |
| Źródło światła | 5 x E14; 40W, preferowane żarówki LED |
| Materiał | metal malowany na kolor STARE ZŁOTO RĘCZNIE PATYNOWANY JASNYM ZŁOTEM |
| Uwagi | produkt sprzedawany jest bez żarówek, lampa przystosowana jest do żarówek zwykłych, energooszczędnych oraz LED |
| . | możliwość podłączenia do podwójnego włącznika światła |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Elegancki żyrandol w kolorze starego złota patynowany z pięcioma punktami świetlnymi. Bardzo klasyczny model przeznaczony do salonów oraz jadalni. Dzięki nieosłoniętym żarówkom dostarcza dużą ilość światła oraz wprowadza we wnętrzu romantyczny klimat. Całość ręcznie wykonana w Polsce.
