Elegancki żyrandol z kryształami MELENA 11688- ME 5 SR/J 5-ramienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 80 cm (długość na 1 oczku łańcucha 56 cm) |
| Szerokość | 48 cm |
| Źródło światła | 5 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor SREBRO, kryształowe elementy ozdobne |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Elegancki żyrandol z kryształami MELENA doda wnętrzu prawdziwie pałacowego szyku. Pełna blasku srebrzysta lampa wisząca została dodatkowo udekorowana kryształowymi ozdobami. Żyrandol świecznikowy idealnie pasuje do eleganckiego salonu lub jadalni, w połączeniu z żarówkami imitującymi płomień świecy robi duże wrażenie. Srebrną wersją kolorystyczną szczególnie polecamy do wnętrz urządzonych w chłodnej tonacji. Oferujemy możliwość dokupienia pasujących abażurków w szerokiej gamie tkanin, rekomendujemy model 2s dostępny w naszej ofercie.

