FROTS BLACK 1940/2/E czarny kinkiet
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość | 17 cm |
| Źródło światła | G-9 1x 20W |
| Materiał | METAL |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Kinkiet w nowoczesnej obudowie, rozprasza światło w dwie strony górę i dół nadając ciekawego efektu w pomieszczeniu.

