Grafitowy kinkiet do pokoju BERGO 19707/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 23 cm |
| Szerokość | 11 cm, odległość od ściany 7 cm |
| Źródło światła | 2 x GU10 max 35W, |
| Materiał | stal lakierowana |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | odcienie szarości |
Opis
Grafitowy kinkiet do pokoju. Minimalistyczny kinkiet na ścianę w kolorze grafitowym będzie świetnym dodatkiem do salonu, sypialni czy przedpokoju. Kinkiet w kształcie prostokątnym prezentuje styl nowoczesny jednak wpasuje się również w klasyczne wnętrza. Daje jasne wyraziste światło padające na ścianę.

