JULIOS 11530- JU P H/J elegancka srebrna lampa podłogowa
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 166 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Źródło światła | 3 x E27 max 60W |
| Materiał | stelaż w kolorze CHROM, kryształ bezbarwny, abażury z tkaniny w kolorze jasnoszarym |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Elegancka, srebrna lampa podłogowa, która może być królową oświetlenia w Twoim salonie. Lampa doskonale sprawdzi się na tle klasycznych aranżacji oraz w stylu glamour.

